תודה על פנייתך, נציגינו יחזרו אלייך בהקדם!

מצטערים, קרתה תקלה בעת שליחת הטופס...

תודה שהצטרפת למשפחת סיליז :)

שליח עד הבית חינם

התחבר לחשבון שלך

שם משמש או סיסמא לא נכונים או שחשבון זה לא קיים.

אודות

חנויות הבוטיק של סיליז Silise מציעות מדי עונה, קולקציה שלמה הכוללת בגדים, נעלים, תכשיטים, תיקים וצעיפים בתהליך של ייבוא אישי ובלעדי ממיטב מעצבים ומותגים אירופאים ייחודיים.

‘סיליז’ החלה את דרכה ברעננה בשנת 1985 על ידי סימה ודש, עם השנים נפתח סניף נוסף ברמת השרון ובשנת 2005 הצטרפה יעל ודש אבישר (ביתה) לחברה וביחד נפתחו שישה סניפים נוספים ולאחרונה גם סניף אינטרנט. כל עונה נאספים לוקים ממעצבים חדשים ומבטיחים וכן ממותגים שצועדים עמנו כבר שנים רבות.
וכך נולדת קולקציה אחר קולקציה, בכל עונה, מעל 30 שנה. המחשבה שמובילה אותנו בבחירת הקולקציות, היא האישה הישראלית שמחפשת איכות, עכשוויות ובגדים שיגרמו לה להרגיש בטוחה בעצמה, חזקה, נשית ויפה.

הקו המנחה את הסגנון של ‘סיליז’ נע בין הרצון לשלב פגישת עסקים עם חופשת אקזוטית, טיול משפחתי לצד אירוע קוקטי. עבור רגעים אלו אנו מציעות לוקים על מנעד נועז וססגוני לצד רכות ורשמיות מרעננת.

הגזרות המחמיאות, הבדים האיכותיים שנצבעים ביד, התפירה האיכותית והגימורים המוקפדים, כך הופך כל בגד ליצירת מופת ולאישה הלובשת אותו תחושה משוחררת ומתוחכמת.

מימיה הראשונים ועד היום מתנהלת החברה לפי מודל “מגוון דגמים גדול, כמות קטנה”, במטרה לשמור על ייחודיות כל פריט והאישה הלובשת אותו. גישה זו, כמו גם סגנון המכירה האישי והמקצועי, קיבץ קהל לקוחות נאמן של נשים בעלות מודעות לאופנת איכות קלאסית, צורך בביטוי אישי ורצון לתחושת נשיות נינוחה אך כזו המשדרת גם תחכום, בידול ואינטליגנציה.

הרשמי לניוזלטר

והשארי מועדכנת

קולקציות, פריטים חדשים, מבצעים ועוד...